HİZMETLERİMİZ

Gelin Saçı

Gelin Saçı

Uzun gelin başı modelleri

Gelin başı yaptırmak için en çok seçeneğe sahip olduğun saç modelleri uzun gelin başı modelleridir. At kuyruğundan yarım toplanmış modele, dağınık topuzdan tepeden topuz modeline kadar birçok saç modeli yaptırabilirsin. Yeter ki seni yansıtsın.
 

At kuyruğu gelin saçı modeli

Uzun saçlı biriysen normal hayatında da en fazla tercih ettiğin modellerden biri at kuyruğu modelidir. Bu ister alelade toplanmış olsun istersen de yapılı olsun çok seksi bir hava katar. At kuyruğu modelinin gelinliğinin sırt dekoltesi varsa mutlaka tercih etmelisin. Bu dikkatleri zarif bir şekilde sırtında yoğunlaştırır. Eğer derin bir dekolte yerine transparan bir dekolte bölgen varsa düz toplanmış uzun saç at kuyruğu modelleri tercih etmelisin.
 

Dağınık topuz uzun gelin başı modelleri

En çok tercih edilen gelin topuzu modellerinden olan dağınık topuzlar genelde düşük omuzlu ya da yakası açık gelinlikler ile tercih edilir. Dağınık topuz modelini uzun saça uygulamamak sandığından daha kolaydır. Çünkü hafifçe toplanarak uğraşılmamış şıklık yaratabilirsin.
 

Örgü gelin başı modelleri

Örgü gelin başı modelleri 3’e ayrılır. Bunlardan en bilineni örgü topuz ve örgü model gelin başı olmasına rağmen son dönemlerde açık bırakılmış saçlara uygulanan örgülerden bant takılarak uygulandığı da görülmektedir.